HABERLER

Tüm Haberler

Ödeme Bildirim Formu

Giriş
Üye Ol

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Eğitimi

PROBLEM ÇÖZME TEKNİKLERİ GLOBAL 8D Online Eğitimi Nedir ?

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimi aşağıdaki içeriklerden oluşan eğitim programıdır.

—  8D NEDİR?

—  8D UYGULAMA AŞAMALARI

—  PROBLEM ÇÖZME ARAÇLARININ İNCELENMESİ

—  BEYİN FIRTINASI

—  PARETO ANALİZİ

—  SEBEP SONUÇ DİYAGRAMI

—  5 NEDEN ANALİZİ

—  HİSTOGRAMLAR

—  KONTROL KARTLARI

—  ÇETELE DİYAGRAMI

—  DAĞILIM DİYAGRAMLARI

—  DÜZELTİCİ FAALİYETLERİN UYGULANMASI

—  PROBLEM TEKRARININ ÖNLENMESİ

İçeriğinden oluşmaktadır.

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimi, Eğitimi satın aldıktan sonra Kullanıcı adı ve şifre alarak Problem Çözme Teknikleri Global 8D ile ilgili hazırlanmış olan Eğitim videolarını izleyerek ve videolar sonunda eğitimi daha iyi pekiştirmeniz için ilgili testleri çözerek verim alabileceğiniz bir eğitimdir.

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitim Size Özel Kurs ve Seminerlere katılmaya fırsatı veya zamanı olmayan müşterilerimiz için düzenlenmiş bir eğitim programıdır.

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitime istediğiniz tarihlerde istediğiniz zaman ara vererek de katılabilmektesiniz. Problem Çözme Teknikleri Global 8D  Eğitimin 1 ay içerisinde tamamlanması gerekmektedir.

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimin Amacı Nedir ?

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimi programı ile hedeflenen ana amaç, katılımcılara Problem Çözme Teknikleri/Global8D uygulamaları hakkında temel bilgi ve becerileri vermektir.  Çalışma alanlarında organizasyon kurmadaki etkililiğini, tutarlılığını ve müşteri memnuniyetini arttırmasındaki rolünü anlamada profesyonel bir başlangıç bakış açısı kazandırmaktır.

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimi Nasıl Alınmalıdır Nasıl Değerlendirilir?

Katılımcının ilgili videoları izleme durumu, sitede kalma online olma durumu ve bölüm sonu değerlendirme testlerine verdiği cevaplar ve eğitim sonu değerlendirme sınavlarına ilişkin alınan veriler, katılımcı bazında kaydedilir ve çıktı izlenir.

Bölüm sonu değerlendirme sınavlarından geçme puanı %50 (her bir test için maksimum 3 kere girilebilir), Eğitim sonu genel değerlendirme sınavı geçme puanı %70 dir.(Her bir test için maksimum 3 kere girilebilir) 

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitiminin Süresi Nedir?

Eğitim Videoları Süresi: 1 ders 45 dakika eşdeğerdir.

Videoların tamamı 1 ay içerisinde tamamlanmak zorundadır.

Videoları günün 24 saati içerisinde istediğiniz saatte izleyebilirsiniz.

Eğitim videolarını istediğiniz şekilde durdurabilir bir sonraki girişte kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimi Sertifikaları Nedir ?

Sertifika Durumu: Sertifikalar Eğitim Tamamlandıktan Sonra Kargo ile Katılımcının Belirttiği adrese Alıcı Ödemeli gönderilir.

Sertifika Geçerlilik Durumu: Sertifikalar Kamu ve Özel sektör firmaları tarafından geçerli olarak kabul edilmekte olup herhangi bir akreditasyona sahip değildir.

Eğitim Sonunda verilen Problem Çözme Teknikleri Global 8D Eğitim Sertifikasına Sahip olmaktasınız.

 

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimi Ücreti Fiyatları ve Ödeme Koşulları Nedir ?

Problem Çözme Teknikleri Global 8D Online Eğitimi Ücreti Fiyatları: Aşağıdaki online eğitim satın alma butonunda ki belirtilen ücretlerdir.

Satın alma: Eğitimi Satın Al butonu ile sepete ekleyip alabilirsiniz.

Ödeme: Peşin olarak yapılmakta olup ödeme ile ilgili ücret dekontunuzu size gelecek olan mailde Referans kodu ile birlikte Ödeme Bildirim Formu üzerinden yapabilirsiniz

Para İadesi: Online Eğitim Sistemine dahil olmayan katılımcılar için Para iadesi talep edilmesi halinde yapılmaktadır.(Kesilen faturanın10 gün içinde iade edilmesi durumunda geri ödeme yapılır)