HABERLER

Tüm Haberler

Ödeme Bildirim Formu

Giriş
Üye Ol

Kalite Maliyetleri Eğitimi

Kalite Maliyetleri Online Eğitimi Nedir ? 

Kalite Maliyetleri Online Eğitim içeriğinde Kalite Maliyeti Tanımı, Türleri ve Kalite Maliyetinin Raporlanması ve Değerlendirmesi yer alır. 

Kalite Maliyetleri Online Eğitimi, Eğitimi satın aldıktan sonra  Kullanıcı adı ve şifre alarak Kalite Maliyetleri ile ilgili hazırlanmış olan Eğitim videolarını izleyerek ve videolar sonunda Eğitimi daha iyi pekiştirmeniz için ilgili testleri çözerek alabileceğiniz bir eğitimdir.  Kalite Maliyetleri Online Eğitim Size Özel Kurs ve Seminerlere katılmaya fırsatı veya zamanı olmayan müşterilerimiz için düzenlenmiş eğitimlerdir.  

Kalite Maliyetleri Online Eğitime istediğiniz tarihlerde istediğiniz zaman ara vererek de katılabilmektesiniz. 4 Eğitimin 1 ay içerisinde tamamlanması gerekmektedir.  

Kalite Maliyetleri Online Eğitimin Amacı Nedir ?

Kalite Maliyetleri Online Eğitimi programı ile hedeflenen ana amaç, katılımcılara Kalite Maliyeti Raporlanması ve hazırlanan bu raporların nasıl değerlendirmesini öğretmek ve katılımcıların kalite alt yapısını ulusal ve uluslararası normlara ulaştırmaktır. 

Kalite Maliyetleri Online Eğitimin Hedefleri Nedir Nelerdir? 

Kalite Maliyetleri Online Eğitimi  programını başarıyla tamamlayan katılımcı;

Neden kalite maliyetlerini incelemesi gerektiğini öğrenir. Kalite maliyetlerini ve türlerini tanımlar. Kalite Maliyetlerinin dayandığı temelleri açıklar.

Kalite Maliyetlerinin nasıl raporlanacağını ve bu raporların nasıl değerlendirilmesi gerektiğini bilir.

Kalite Maliyetleri Online Eğitim Nasıl Alınmalıdır Nasıl Değerlendirilir? 

Katılımcının ilgili videoları izleme durumu, sitede kalma online olma durumu ve bölüm sonu değerlendirme testlerine verdiği cevaplar ve eğitim sonu değerlendirme sınavlarına ilişkin alınan veriler, katılımcı bazında kaydedilir ve çıktı izlenir. Bölüm sonu değerlendirme sınavlarından geçme puanı %50 (her bir test için maksimum 3 kere girilebilir), Eğitim sonu genel değerlendirme sınavı geçme puanı %70 dir.(Her bir test için maksimum 3 kere girilebilir)

Kalite Maliyetleri Online Eğitiminin Süresi Nedir?

Eğitim Videoları Süresi: 1 ders 45 dakika Videoların tamamı 1 ay içerisinde tamamlanmak zorundadır. Videoları günün 24 saati içerisinde istediğiniz saatte izleyebilirsiniz. Eğitim videolarını istediğiniz şekilde durdurabilir bir sonraki girişte kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  

Kalite Maliyetleri Online Eğitiminin Sertifikaları Nedir ?

Sertifika Durumu: Sertifikalar Eğitim Tamamlandıktan Sonra Kargo ile Katılımcının Belirttiği adrese Alıcı Ödemeli gönderilir. Sertifika Geçerlilik Durumu: Sertifikalar Kamu ve Özel sektör firmaları tarafından geçerli olarak kabul edilmekte olup herhangi bir akreditasyona sahip değildir. Eğitim Sonunda Kalite Maliyetleri Eğitim sertifikasına sahip olmaktasınız.

Kalite Maliyetleri Online Eğitim Ücreti Fiyatları ve Ödeme Koşulları Nedir ?

Kalite Maliyetleri Eğitim Ücreti Fiyatları : Aşağıdaki online eğitim satın alma butonunda ki belirtilen ücretlerdir.
Satın alma : Eğitimi Satın Al butonu ile sepete ekleyip alabilirsiniz.
Ödeme : Peşin olarak yapılmakta olup ödeme ile ilgili ücret dekontunu size gelecek olan mailde Referans kodu ile birlikte Ödeme Bildirim Formu üzerinden yapabilirsiniz 
Para İadesi: Online Eğitim Sistemine dahil olmayan katılımcılar için Para iadesi talep edilmesi halinde yapılmaktadır.(Kesilen faturanın 10 gün içinde iade edilmesi durumunda geri ödeme yapılır)

Kalite Maliyetleri Online Eğitimi