HABERLER

Tüm Haberler

Ödeme Bildirim Formu

Giriş
Üye Ol

ISO 19011 Genel İç Tetkik İç Denetçi Eğitimi

ISO 19011 Genel İç Tetkik İç Denetçi Online Eğitimi Nedir ? 

ISO 19011 Genel İç Tetkik Online Eğitimi diğer iso sistemleri ile birlikte veya tek başına olmak üzere 2 şekilde verilmektedir.
Diğer yönetim sistemlerinin içinde online eğitim paket olarak verilmektedir. 
ISO 19011 İç Tetkik Eğitimini tek başına almanız durumunda herhangi bir iso yönetim sistemi temel dokümantasyon eğitimlerini almış olmak zorundasınız. 
ISO 19011 Online Eğitimi, Eğitimi satınaldıktan sonra  Kullanıcı adı ve şifre alarak İç tetkik ile ilgili hazırlanmış olan Eğitim videolarını izleyerek ve videolar sonunda Eğitimi daha iyi pekiştirmeniz için ilgili testleri çözerek alabileceğiniz bir eğitimdir. 
ISO 19011 Online İç Tetkik Eğitimi Size Özel Kurs ve Seminerlere katılmaya fırsatı veya zamanı olmayan müşterilerimiz için düzenlenmiş eğitimlerdir.  
ISO 19011 Online Eğitime istediğiniz tarihlerde istediğiniz zaman ara vererekte katılabilmektesiniz. Eğitimin 1 ay içerisinde tamamlanması gerekmektedir. 

ISO 19011 İç Denetçi Online Eğitimin Amacı Nedir ?

ISO 19011 İç Denetçi eğitiminin amacı herhangi bir iso yönetim sisteminde çalışanların ilgili iso yönetim sistemini nasıl ve neye göre denetleyeceklerini öğrendikleri uluslararası metotları öğrenilmektedir.

ISO 19011 Online İç Tetkik Eğitimi Nasıl Alınmalıdır Nasıl Değerlendirilir? 

Katılımcının ilgili videoları izleme durumu, sitede kalma online olma durumu ve bölüm sonu değerlendirme testlerine verdiği cevaplar ve eğitim sonu değerlendirme sınavlarına ilişkin alınan veriler, katılımcı bazında kaydedilir ve çıktı izlenir.
Bölüm sonu değerlendirme sınavlarından geçme puanı %50 (her bir test için maksimum 3 kere girilebilir), Eğitim sonu genel değerlendirme sınavı geçme puanı %70 dir.(Her bir test için maksimum 3 kere girilebilir)

ISO 19011 Online İç Tetkik Eğitiminin Süresi Nedir?

Eğitim Videoları Süresi: 1 ders 45 dakika eşdeğer cinsinden Toplam videoların süresi 4 Saattir. 
Videoların tamamı 1 ay içerisinde tamamlanmak zorundadır.
Videoları günün 24 saati içerisinde istediğiniz saatte izleyebilirsiniz.
Eğitim videolarını istediğiniz şekilde durdurabilir bir sonraki girişte kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

ISO 19011 Online İç Tetkik Eğitiminin Sertifikaları Nedir ?

Sertifika Durumu: Sertifikalar Eğitim Tamamlandıktan Sonra Kargo ile Katılımcının Belirttiği adrese Alıcı Ödemeli gönderilir.
Sertifika Geçerlilik Durumu: Sertifikalar Kamu ve Özel sektör firmaları tarafından geçerli olarak kabul edilmekte olup herhangi bir akreditasyona sahip değildir.
Eğitim Sonunda 4 adet 

  • ISO 19011 Gene İç Tetkik Eğitim Sertifikası

 sertifikasına sahip olmaktasınız 

ISO 19011 Online Eğitim Ücreti Fiyatları ve Ödeme Koşulları Nedir ?

ISO 19011 Eğitim Ücreti Fiyatları : Aşağıdaki online eğitim satınalma butonunda ki belirtilen ücretlerdir.
Satınalma : Eğitimi Satın Al butonu ile sepete ekleyip alabilirsiniz.
Ödeme : Peşin olarak yapılmakta olup ödeme ile ilgili ücret dekontunu size gelecek olan mailde Referans kodu ile birlikte Ödeme Bildirim Formu üzerinden yapabilirsiniz 
Para İadesi: Online Eğitim Sistemine dahil olmayan katılımcılar için Para iadesi talep edilmesi halinde yapılmaktadır.(Kesilen faturanın 10 gün içinde iade edilmesi durumunda geri ödeme yapılır)

ISO 19011 İç Tetkik Denetçi Online Eğitimi