HABERLER

Tüm Haberler

Ödeme Bildirim Formu

Giriş
Üye Ol

Firma Profilimiz

ICTSERT EĞİTİM AKADEMİSİ, yaşam boyu öğrenme felsefesi doğrultusunda 2005 yılında kurulmuş,  iş yaşamına yönelik olarak eğitim programları hazırlayan ve sunan bir eğitim akademisidir.

Kuruluşumuz çeşitli sektörlerde tecrübesi bulunan, bir çok eğitimcimiz alanlarında uluslararası sertifikalara sahip iş hayatı içinde aktif olarak çalışan profesyonellerden oluşamaktadır.

İş hayatında edindiği bilgi ve tecrübeyi bu alana adım etmek isteyen kişilere veya sektörde bulunan iş adamlarının yeteneklerini uluslararası bilgiyle buluşturan, katılımcılarına rekabet avantajı yaratan konularda ilk elden bilgi sağlayan ilkeli, gelişime açık, fayda odaklı hizmet sağlayan bir kuruluştur.

ICTSERT EĞİTİM AKADEMİSİ bünyesinde bulundurduğu profesyonel eğitimci kadrosuyla,

Yenilikçi,

Modern,

Teknoloji destekli,

İyi niyetli,

Çözüm odaklı ,

Üretken ve

Samimi 

hizmet anlayışla hizmet veren bir eğitim akademisidir.

İstanbul ve Ankara orijinli hizmet veren kuruluşumuz, Türkiye, Türki Cumhriyetleri, Ortadoğu ülkelerine bilgi ihraç eden, iş yaşamına verimlilik ve etkinliği sağlamada yol gösteren bir eğitim anlayışla hareket etmektedir.

ICTSERT EĞİTİM AKADEMİSİ  ISO Belgesi Yönetim Sistemleri, Çevre Mevzuatları, Kişisel Gelişim ve Kurumsallaşma, İç Kontrol Sistemleri, Stratejik Planlama, Sera Gazı Emisyonları, İş Sağlığı Güvenliği vb konularda Online Eğitimler, Kurslar ve Seminerler veren bir Eğitim akademisidir.