HABERLER

Tüm Haberler

Ödeme Bildirim Formu

Giriş
Üye Ol

Hata Türleri ve Etkileri Analizi FMEA Eğitimi

Hata Türleri ve Etkileri Analizi FMEA Online Eğitimi Nedir ?

Hata Türleri ve Etkileri Analizi FMEA Online Eğitimi Bir sistemde, proseste veya hizmette bilinen veya meydana gelebilecek problemlerin öngörülmesi ve önlenmesini içeren bir risk analizi eğitimidir.   

Hata Türleri ve Etkileri Analizi FMEA Online Eğitimi, Eğitimi satın aldıktan sonra Kullanıcı adı ve şifre alarak Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA ile ilgili hazırlanmış olan eğitim videolarını izleyerek ve videolar sonunda eğitimi daha iyi pekiştirmeniz için ilgili testleri çözerek alabileceğiniz bir eğitimdir.

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitimi Size Özel Kurs ve Seminerlere katılmaya fırsatı veya zamanı olmayan müşterilerimiz için düzenlenmiş eğitimlerdir. 

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitimi istediğiniz tarihlerde istediğiniz zaman ara vererek de katılabilmektesiniz. Eğitimin 1 ay içerisinde tamamlanması gerekmektedir.

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitimi Amacı Nedir?

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitimi programı ile hedeflenen ana amaç Kurumsal hafıza oluşturmak, Ürün ve prosesle ilgili karşılaşılabilecek olası hataları tespit etmek, bunların etkilerini belirlemek ve değerlendirmektir.

Bu eğitim program ile katılımcılarda istenen ana amaç, Hatanın oluşma ihtimalini ortadan kaldıracak veya azaltacak faaliyetleri tanımlamak,

Hataların etkilerini azaltacak faaliyetleri tanımlamak ve kurumlara profesyonel bir bakış açısı kazandırmaktır.

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitimin Hedefleri Nedir? Nelerdir?

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitimi programını başarıyla tamamlayan katılımcı;

Kurumsal Hafıza Oluşturabilir,

Olası hataları tespit edebilir,

Düzeltici ve Önleyici Faaliyetlerde bulunabilir,

Risk Analizi Oluşturabilir,

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitim Nasıl Alınmalıdır Nasıl Değerlendirilir?

Katılımcının ilgili videoları izleme durumu, sitede kalma online olma durumu ve bölüm sonu değerlendirme testlerine verdiği cevaplar ve eğitim sonu değerlendirme sınavlarına ilişkin alınan veriler, katılımcı bazında kaydedilir ve çıktı izlenir.

Bölüm sonu değerlendirme sınavlarından geçme puanı %50 (her bir test için maksimum 3 kere girilebilir), Eğitim sonu genel değerlendirme sınavı geçme puanı %70 dir.(Her bir test için maksimum 3 kere girilebilir)

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitiminin Süresi Nedir?

Eğitim Videoları Süresi: 1 ders 45 dakikadır.

Videoların tamamı 1 ay içerisinde tamamlanmak zorundadır.

Videoları günün 24 saati içerisinde istediğiniz saatte izleyebilirsiniz.

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Eğitim videolarını istediğiniz şekilde durdurabilir bir sonraki girişte kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitiminin Sertifikaları Nedir ?

Sertifika Durumu: Sertifikalar Eğitim Tamamlandıktan Sonra Kargo ile Katılımcının Belirttiği adrese Alıcı Ödemeli gönderilir.

Sertifika Geçerlilik Durumu: Sertifikalar Kamu ve Özel sektör firmaları tarafından geçerli olarak kabul edilmekte olup herhangi bir akreditasyona sahip değildir.

Eğitim Sonunda Hata Türleri ve Etkileri Analizi FMEA Eğitim Sertifikası sahibi olmaktasınız

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitim Ücreti Fiyatları ve Ödeme Koşulları  Nedir ?

Hata Türleri ve Etkileri Analizi-FMEA Online Eğitim Ücreti  Fiyatları :  Aşağıdaki online eğitim satın alma butonunda ki belirtilen ücretlerdir.

Satın alma : Eğitimi Satın Al butonu ile sepete ekleyip alabilirsiniz.

Ödeme : Peşin olarak yapılmakta olup ödeme ile ilgili ücret dekontunu size gelecek olan mailde Referans kodu ile birlikte Ödeme Bildirim Formu üzerinden yapabilirsiniz

Para İadesi: Online Eğitim Sistemine dahil olmayan katılımcılar için Para iadesi talep edilmesi halinde yapılmaktadır.(Kesilen faturanın10 gün içinde iade edilmesi durumunda geri ödeme yapılır)